Logo

NİSAN Qashqai 1.5

Број на оглас: 3577514 | Објавен на: 22.09.2020, 07:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Qashqai

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisiran ful oprema top sostojba garaziran moze zamena

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Serkan

Потврден огласувач