Logo

Paravani za tush kabina

Број на оглас: 3577551 | Објавен на: 31.05.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


90x100 samo paravanite se prodavaat

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач