Logo

Se prodava KIA SORENTO 2.5 CRDI

Број на оглас: 3577620 | Објавен на: 01.08.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava KIA SORENTO 2.5CRDI-170ks 2007 AUTOMATIC-BG Tabli
Full oprema

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач