Logo

Se prodava AUDI A6 3.0 quattro

Број на оглас: 3577627 | Објавен на: 01.08.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI A6 3.0 quattro 225ks
Full oprema:
Koza
F1 menjac automatic
Parking senzori napred nazad
Navigacija
Cd sarzer 6x
Dva para bandazi zimski letni novi gumi

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач