Logo

Se prodava Iphone x

Број на оглас: 3577798 | Објавен на: 06.09.2020, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: X

Боја: White

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 450 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se podaa iphone x 64 gb. Ne pravam razmena cenata e fiksna 499evra
Za poveke informacii 070/472-973

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 katerina

Потврден огласувач