Logo

Парцела за градба

Број на оглас: 3577879 | Објавен на: 22.09.2020, 06:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 532 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 45 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава парцела за градба од 532 м2 на ул. Буковски мост Битола инфо на 072 211 868 Никола

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Nikolce

Потврден огласувач