Logo

Се продава кујна, фрижидер, машина за садови и шпорет

Број на оглас: 3577952 | Објавен на: 25.05.2020, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Кујна со шанк стара 3 години, изработена од сјајна иверка со комбинација од крем и антрацит боја. Димензиите на кујната се 210х170 и висина 225cm.
Дополнително се продава:
-фрижидер Беко ПРОДАДЕН
-електричен шпорет - ПРОДАДЕН
-машина за садови Whirpool
-аспиратор ТЕКА вградлив (стар неколку месеци, со 5 годишна гаранција)
-микробранова печка MAX

Кујната може да се продаде и посебно или во комбинација со останатите елементи.
Може да се види во било кое време, нема никакви оштетувања.
Цена по договор.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач