Logo

Mercedes-Benz c220 CDI W203

Број на оглас: 3578070 | Објавен на: 12.07.2020, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 106 kw / 144 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.650 €

3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes-Benz
Registriran do 27.08.2020
Od oprema poseduva :
-Elektricno podesuvanje na sedista i retrovizori
-Fabricko radio
-Komandi na volan
-Tempomat
-Dvozonska klima
-Elektrika na 4 stakla
-Halogenki
-Novi gumi

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач