Logo

Opel Astra 1.7.CDTI

Број на оглас: 3578085 | Објавен на: 16.11.2020, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 27 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opelot e bez nikakva mana,redovno odrzavan i servisiran

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Ѓоко

Потврден огласувач