Logo

SEAT IBIZA NOV UVOZ CH

Број на оглас: 3578096 | Објавен на: 08.05.2020, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA

SEAT Ibiza PRODADENA

Imame I drugi koli

PEZO 107 1.0 benzin
2006 god
PEZO 207 1.6 benzin
2008 god
Reno Clio 1.2 benzin
2008 god
Fiat Panda 1.1 benzin
2006 god
DACIA LOGAN 1.5 DCI DIZEL
2006 god Registrirano do 12-12-2020 God

Voziloto e so plateni site davacki ostanuva samo registracija

Info 077-631-355 Goran
BEZ ZAMENI

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач