Logo

Se prodava Kirby Avalir

Број на оглас: 3578186 | Објавен на: 16.09.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kirby Avalir so komplet sistem za perenje na tepisi. Kupeno e pred 3 godini 2500eu i koristeno e mnogu malku vo domasni uslovi. Moze i zamena za auto.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 james

Потврден огласувач