Logo

BMW 320 td E46 Compact

Број на оглас: 3578281 | Објавен на: 22.11.2020, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava BMW 320 td E46
Odlicen motor 150ks na lacec
Menuvac 6brzini
Karoseriski odlicno
Napraven mal service
Zvonete na ovoj broj:
070700125
070700125
070700125

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач