Logo

Baram Rabota Da Cuvam Deca I Stari Lica

Број на оглас: 3578311 | Објавен на: 11.07.2020, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол: Женско

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 МКД

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Seriozna Zena Bara Rabota Da Cuva Deca, Stari Podvizni Lica I Po Potreba (Domakinstvo) Kako (Peglanje,Cistenje Itn)...Moze I Po Skrateno Rabotno Vreme.

Telefon: 077-595-822
Od Tanja / Opstina Aerodrom - (Micurin)

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач