Logo

Mercedes

Број на оглас: 3578312 | Објавен на: 30.06.2020, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: 7.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 245

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 18

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


245 45 18

 Moni

Потврден огласувач