Logo

Opel Vivaro 2.0.CDTI

Број на оглас: 3578360 | Објавен на: 02.07.2020, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


proizvedeno 2007 dolga verzija 8+1
ne uvezuvano, kupeno vo makedonija.
realni 240 000 km
redovno odrzuvano i servsirano
vtor gazda ,mozi zamena za karavan ili saran.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 gjoko

Потврден огласувач