Logo

IPHONE 7 PLUS 32GB

Број на оглас: 3578493 | Објавен на: 01.07.2020, 00:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: IPHONE 7 PLUS 32 GB

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 280 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava

Cena 280 evra fiksno

Info na tel 070491511

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач