Logo

PISTOL NA VAZDUH.

Број на оглас: 3578526 | Објавен на: 19.09.2020, 21:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 65 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава


Pistol na vazduh.
Vo ispravna sostojba.
Mob.
070/450-690.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач