Logo

Rezevno trkalo 5×112/16. Vw.

Број на оглас: 3578559 | Објавен на: 29.11.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 4J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 125

Висина на гума: 70

Дијаметар на гума: 16

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Rezervno trkalo so razmer 5×112/16.
Vw golf.
Seat.
Audi.
Mercedes.
I drugi vozila.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач