Logo

Hyundai atos

Број на оглас: 3578589 | Објавен на: 03.06.2020, 07:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Atos

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.250 €

1.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zacuvan napraven servis kmplet realni kilometri za pov.inf.na tel.077 654 957 goran nema klima

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач