Logo

Honda DN-01 700cc

Број на оглас: 3579143 | Објавен на: 30.06.2020, 22:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Туринг

Година: 2008

Модел: DN 01

Километри: 10000

Цена: 4.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Honda DN 01 700cc 2008 godina vo odlicna sostojba cena 4500eur BEZ ZAMENI 075259206

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Milosh

Потврден огласувач