Logo

СЕ ПРОДАВА ДРВЕНА ВРАТА

Број на оглас: 3579540 | Објавен на: 02.08.2020, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 МКД

2.400 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Се продава супер сочувана дрвена врата со каса димензии 90 x 2.00

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач