Logo

Akusticna gitara Aster

Број на оглас: 3579547 | Објавен на: 02.06.2020, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

3.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Se prodava akusticna gitara so sirok vrat, niski zici, odlicno drzi stim i ima super zvuk.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 AJ1908

Потврден огласувач