Logo

Rezerviari za voda ili nafta

Број на оглас: 3579619 | Објавен на: 01.06.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 rezervoara za voda dvata se po 1500 litra

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач