Logo

Letni gumi 1200 den dvete 205/55/16

Број на оглас: 3579636 | Објавен на: 01.07.2020, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач