Logo

Badijala samo 1000denari

Број на оглас: 3579726 | Објавен на: 01.06.2020, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


sporetot e vo ispravna sostojba,
ima vidlivi grebanici zatoa se dava po ekstra cena od 1000den
raboti na trofazna struja

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач