Logo

Honda cbr 600 2002

Број на оглас: 3580005 | Објавен на: 01.07.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2002

Модел: CBR 600

Километри: 45000

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


top sostojba, servisiran registriran, tehnicki do 05.2021, osiguruvanje do 11.2020. Go imam i drzacot za race na repot samo mi e izvaden. Mozna zamena i za motor na bg tabli
070831758

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Tance

Потврден огласувач