Logo

КУПУВАМ мотор 600-750 сс

Број на оглас: 3580077 | Објавен на: 09.08.2020, 20:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2010

Модел: Naked

Километри: 20000

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се бара


Купувам мотор
600-750 сс
Предлози на порака
ДОЛНИОТ БРОЈ НЕ ВАЖИ

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 SOTIR

Потврден огласувач