Logo

Apple MacBook Air 13" (2015)

Број на оглас: 3580177 | Објавен на: 08.07.2020, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Apple

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 13 - 14 инчи

Цена: 490 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


...kako nov...

...BEZ ZAMENA....

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Danilo

Потврден огласувач