1 / 2
MODRA SLIVA
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2020 20:47

Делчево / Делчево

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se izdava ovoshtarnik so modra sliva pod naem ,vo okolinata na delcevo na 3km od gradot
tel: 071 592 679

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

dean
Потврден огласувач
071956733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам