Logo

Niva

Број на оглас: 3580260 | Објавен на: 27.05.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 6400 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivata ima mnogu dobra lokacija so moznost za priklucok na voda i struja.obrabotlivo zemjishte dobra zemja za sekakva namena.od glavniot pat oddalecena e 250metri.cena 19000 evra.

 Охрид    Општина:Дебарца

Прати Е-Маил

 Kliment

Потврден огласувач