Logo

Golf4 1.9 85kw

Број на оглас: 3580285 | Објавен на: 25.05.2020, 19:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e registriran do januari 2021 i srvisiran. Poseduva ful oprema.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач