Logo

NOKIA 8110 THE MATRIX BANANA 1996

Број на оглас: 3580384 | Објавен на: 22.11.2020, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: NOKIA 8110

Боја: Black

Интерна меморија: 1 TB

РАМ меморија: 12 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOKIA 8110 MADE IN FINLANDE
BUSINESS CLASS
ORIGINAL 1996 GOD.
GLANC NOVA NEKORISTENA 100%
UNLOCK RABOTI NA SITE KARTICI
NEMA BATTERY I PUNAC
SLIKITE STO GI GLEDATE SE REALNI ORIGINAL OD MOBILEN STO SE PRODAVA

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Stefan Mite

Потврден огласувач