Logo

Se prodava dobro zacuvan iPad

Број на оглас: 3580396 | Објавен на: 26.05.2020, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продаваModel: Apple iPad wi-fi 64GB white (4th gen)
Kontakt: 075/789-310

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Meri

Потврден огласувач