Logo

Xbox 360 Slim

Број на оглас: 3580423 | Објавен на: 04.05.2020, 00:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Вид на оглас: Се продава


Malku koristen
250gb hdd
2 racki(bezicna i obicna)
14 originalni igri
Polnac,VGA i HDMI kabel
Prakjam po kargo
Poveke info na tell 071 654 304

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ile