Logo

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO V8

Број на оглас: 3580444 | Објавен на: 28.05.2020, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 257 kw / 349 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 30.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A8 4.2 TDI Quattro V8 350HP
2011
248.000 km
Naj full oprema
Odlicna sostojba
Vozeno na otvoren pat dolgi relacii
Moze zamena so realni ponudi
Cena za zamena 30.000
Cena za kes po dogovor

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач