Logo

termo

Број на оглас: 3580446 | Објавен на: 01.07.2020, 00:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


tero pecka 3.5kw CER so postolje
3000 denari
info na
076 200 727
076 700 727
JOCO BARAJTE NA OVOJ BROJ

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Marijan

Потврден огласувач