Logo

Stan pod kirija kosevi Kymanovo

Број на оглас: 3580716 | Објавен на: 01.07.2020, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 1985

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 140 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Sloboden od 01.06.2020 god.
cena 140 eur
tel 076/209-752

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач