Logo

Baram rabota kako vozac so kategorija E

Број на оглас: 3580777 | Објавен на: 24.11.2020, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол: Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Англиски

Компјутерски вештини : Добро

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram rabota vo megjunaroden transport...
Samostalen ili dvojka...

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач