Logo

GUMI GOODYEAR EAGLE F1 225 45 17

Број на оглас: 3580936 | Објавен на: 31.05.2020, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 45

Дијаметар: 17

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi vo dobra sostojba ekstra cena

 VKK

Потврден огласувач