Logo

Opel Vectra 1.7d

Број на оглас: 3581031 | Објавен на: 17.05.2020, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Vectra 1.7d
pali, vozi ispravna
istečena registracija
600€ so mal prostor za dogovor na lice mesto.
INFO SAMO NA OVOJ BROJ 077554791 Ile

 Валандово

Прати Е-Маил

 Martin