Logo

SEAT LEON 1.9 TDI 2008 " PERFEKTEN "

Број на оглас: 3581104 | Објавен на: 27.05.2020, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

4.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Maksimalno socuvano vozilo
Kompletno funkcionalna oprema
Motor 1.9 tdi najdobriot motor
Dizni, turbina, zamaec, prednica perfektni
Skoro novi gumi so alumin. felni
Kompleten servis izvrsen .
Proba i detalna proverka moze sekade
REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Chevrolet

Потврден огласувач