Logo

Se izdava kompletno namesten stan na zelen pazar.

Број на оглас: 3581186 | Објавен на: 30.06.2020, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 72 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: Cano Pop Ristov,Zelen Pazar.

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompletno namesten stan vo strogiot centar na Kavadarci lokacija Cano Pop Ristov, Zelen Pazar.

Vo cenata od 200 eur za iznajmuvanje e vklucena smetkata za voda i kabelska televizija.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xXx