Logo

Kupuvam traktor GOLDONI 50 ks

Број на оглас: 3581219 | Објавен на: 28.05.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam traktor GOLDONI 50 ks duplak, bez kabina, vo dobra sostojba. Ponudete so sliki. Ivan 075386720

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач