1 / 7
НОВИ x2 МУЛЧЕРИ со КАРДАН 140cm
По Договор
22.05.2023 08:22

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Нови МНОГУ КВАЛИТЕТНИ мулчери
х2 на лагер веднаш достапни
Спецификации:
Работна ширина: 1400мм
Вкупна ширина: 1528мм
Празна тежина: 510кг
Број на чекани: 16
Потребна сила на трактор: 35-40 КС
Вкупна должина: 1275мм
Вкупна ширина: 900мм

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

ZUHER AGRO RESEN
Потврден огласувач
071766522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам