Logo

Yamaha YZF R-125 -08

Број на оглас: 3581317 | Објавен на: 16.09.2020, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Yamaha YZF R-125 -08
plastiki

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 bubica

Потврден огласувач