Logo

X5 BMW PACK M50

Број на оглас: 3581491 | Објавен на: 05.05.2020, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 280 kw / 381 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 50.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Svecarska X5 M50 originalna km.
Servisirana vo CH - Servis kniska.

Za kontakt preku viber ili wattsap.
0038970514668

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 NV55N

Потврден огласувач