Logo

Husqvarna jonserd motorni pili

Број на оглас: 3581603 | Објавен на: 30.06.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Motorni pili
300 dvete

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Blerim

Потврден огласувач