Logo

TEMA 2x120w Kako novi

Број на оглас: 3581784 | Објавен на: 27.05.2020, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД

7.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


- Koristeni vo domasna atmosfera
- Vredi da se vidat , proba na lice mesto
- Kvaliteten zvuk
***Kupeni od Germanija***
Kontakt 071-271-447
Kontakt 071-271-447

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач