Logo

Audi 80 tdi

Број на оглас: 3581788 | Објавен на: 01.07.2020, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e vo top sostojba.
Pocinkuvana sasija, novi gumi bez mana.

Samo seriozni kupuvaci.

078373075

 Vasile

Потврден огласувач