Logo

Bmw 525 tds 1997

Број на оглас: 3581852 | Објавен на: 25.05.2020, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW E39 525tds 97god, registrirano do 10mesec 2020g 320.000km pominati ,odlicen motor bez nieden problem i defekt ,odlicna sostojba pali vozi ,cena 1.700€za kesh!!
( zamena samo so buba/new beetle so moja doplata)
Za informacii vrtete na: 078-215-652 Vlatko

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Kostandin

Потврден огласувач